آبگوشت خونه یا دیزی ایرانشهر از بهترین رستوران های تهران

رستوران آبگوشت خونه یا دیزی ایرانشهر از قدیمی ترین رستوران هایی هست که دیزی می ده و کیفیتش به خوبی سابق باقی مونده. قیمت های این رستوران نسبت به بقیه رستوران ها خیلی گرون نیست ولی تجربه یه دیزی لذیذ در این رستورانو می تونی داشته باشی. آبگوشت خونه از قدیم یک رستوران خوب در تهران به حساب میومده و پاتوق خیلی ها بوده. خیلی از توریست ها زمانی که به تهران می رن یه سری هم به آبگوشت خونه می زنن که این غذای سنتی ایرانی رو در یکی از بهترین رستوران های تهران تجربه کنن.

 

از میدان هفت تیر وارد کریمخان شوید و از آن جا به سمت ایرانشهر بروید، ایرانشهر را به سمت پایین حرکت کنید تا به خیابان کلانتری برسید. خیابان کلانتری یکطرفه است پس بهتر است اگر با ماشین هستید جای پارکی در ایرانشهر پیدا کنید و قدری پیاده روی کنید. “دیزی سرا” در خیابان کلانتری پلاک ۵۲ واقع شده است. نیاز به گشتن زیادی نیست! نمای متفاوت و زیبای آن در همان ابتدا نظرتان را جلب خواهد کرد.

 

اگه دیزی خورین و دوست دارین خوشمزه ترین دیزی تهران رو میل کنین، سری به «دیزی سرا» بزنین. دیزی های این رستوران اونقدر خوشمزه ست که خیلی ها برای خوردن دیزی هاش توی صف می مونن تا نوبتشون بشه. اگه یه بار امتحانش کنین، می بینین که این انتظار کاملا می ارزه.

 
X