بازی آموزشی بلوباکس مدل Mirror Me Activity Roller

بازی آموزشی بلوباکس مدل Mirror Me Activity Roller

برای خردسالان بالای ۶ ماه که شروع به چهاردست‌وپا می‌کنند، یک اسباب‌بازی صدادار و رنگی هدیه بسیار مناسبی است که می‌توانید برایشان خریده و آن‌ها را جذب آن کنید. اسباب‌بازی «Mirror Me Activity Roller» دارای شرایط فوق است که می‌توانید برای نوزادتان خریده و حس شنوایی و بینایی آنان را تقویت کنید. برای سفارش انواع اسباب بازی با قیمت مناسب می توانید با شماره های تماس دفتر مرکزی (۰۱۱۳۵۲۵۹۴۳۱) تماس حاصل فرمایید.

این اسباب‌بازی متحرک دارای چند ویژگی است که آن را برای خردسالان بالای ۶ ماه مناسب کرده است. ابتدا متحرک بودن آن است که بر روی زمین می‌تواند بچرخد. ویژگی بعدی، داشتن دو تصویر متفاوت بر طرفین است. در یک‌طرف آن آینه داشته و در طرف دیگر، یک تصویر متحرک دارد که در حین حرکت تصاویر آن فرق می‌کند. کودک با دیدن تصاویر متحرک و یا خود بسیار شگفت‌زده شده و ترغیب می‌شود تا به سمت آن حرکت کند. علاوه بر آن، در طرفین، دارای انواع مختلف جغجغه است که در حین حرکت، صداهای مختلف تولید می‌کنند. برای سفارش انواع اسباب بازی با قیمت مناسب می توانید با شماره های تماس دفتر مرکزی (۰۱۱۳۵۲۵۹۴۳۱) تماس حاصل فرمایید.

این اسباب‌بازی ۲۰ سانتی، به‌راحتی در دست خردسالان قرار می‌گیرد و کودک می‌تواند قسمت‌های مختلف آن را به‌تدریج کشف کند.
این اسباب‌بازی رنگارنگ و بامزه توسط شرکت (Blue Box) ساخته‌شده است. محصولات این شرکت سعی شده است باکیفیت و مناسب سن کودکان باشد و نیازهای مختلف کودکان در ساخت آن‌ها در نظر گرفته‌شده است. محصولات این شرکت در تمامی دنیا به‌عنوان محصولات باکیفیت برای کودکان در نظر گرفته‌شده‌اند که می‌توان بدون نگرانی برایشان خرید و در اختیارشان قرارداد. برای سفارش انواع اسباب بازی با قیمت مناسب می توانید با شماره های تماس دفتر مرکزی (۰۱۱۳۵۲۵۹۴۳۱) تماس حاصل فرمایید.
X