بازي آموزشي وي تک مدل Number Fun Turtle

بازی آموزشی وی تک مدل Number Fun Turtle

«بازی آموزشی وی تک مدل Number Fun Turtle» یک لاک‌پشت خندان دوزبانه است که روی لاک آن، اعداد از یک تا بیست به‌صورت کلیدهای پنج‌ضلعی رنگین قرار دارند. فرم این کلیدها بسیار شبیه شکل‌های پنج‌ضلعی روی لاک است که نشان از ذوق و سلیقه‌ی سازنده‌ی آن، شرکت «وی تک» دارد. این اسباب‌بازی جالب برای کودکان ۵-۲ سال طراحی و روانه‌ی بازار شده است.

کودک حین آموزش دو زبان اسپانیایی و انگلیسی، اعداد را از یک تا بیست آموزش می‌بیند، می‌تواند بشمارد و آن‌ها را با یکدیگر جمع یا تفریق کند. همین‌طور توسط دو رول چرخان که در قسمت پایینی‌اش قرار دارد، می‌تواند اشکال هندسی مختلف و رنگ آن‌ها و وسایل گوناگون موسیقی را فرابگیرد. همان‌طور که می‌دانید، موسیقی در افزایش خلاقیت کودکان بسیار مؤثر است و باعث افزایش تمرکز آن‌ها خواهد شد. شما با آشنایی فرزند دلبندتان با موسیقی می‌توانید، کودکی خلاق داشته باشید. علاوه‌براین موسیقی در افزایش هوش ریاضی آن‌ها هم بسیار مؤثر است. در قسمت بالایی این اسباب‌بازی شاد، پنج حالت مختلف وجود دارد که هرکدام از آن‌ها کاربردی متفاوت دارند. این اسباب‌بازی دارای بیش از ۱۲۵ موزیک و ملودی و… است که در تقویت حافظه‌ی کودک و تشویق او به بازی با این لاک‌پشت خندان بسیار مؤثر است.

وی تک، در سال ۱۹۷۶ در هنگ‌کنگ تأسیس شد. این شرکت، سازنده‌ی اسباب‌بازی‌های متنوع برای کودکان از رده‌ی سنی نوزاد تا پیش‌دبستانی و یکی از شرکت‌های پیشگام در ساخت اسباب‌بازی‌های خلاق و متنوع بوده که نمونه‌ی فوق یکی از آن‌هاست.
X