Untit454554led

بازی فکری هاسبرو مدل Jenga Boom

بازی فکری هاسبرو مدل Jenga Boom با ابعاد ۱۱۴ × ۱۴۰ × ۲۸۰ میلی‌متر دارای وزنی معادل ۸۶۰ گرم از سری نوع بازی فکری مناسب سنین بزرگسال , نوجوان , کودک با مدت زمان بازی کمتر از یک ساعت مناسب برای ب۱ بازیکن و بیشتر می باشد.برای سفارش انواع اسباب بازی با قیمت مناسب می توانید با شماره های تماس دفتر مرکزی (۰۱۱۳۵۲۵۹۴۳۱) تماس حاصل فرمایید.

همچنین این بازی فکری دارای یک دینامیت که با تایمر که ابتدا تایمر را با کشیدن نخ دینامیت تنظیم می‌کنید، سپس به سرعت ولی با دقت هر بازیکن، با یک دست آجری از سازه بیرون می‌کشد و با همان نظم روی سازه قرار می‌دهد. هر بازیکن بعد از هر حرکت موفق، تایمر را به حالت اول برمی‌گرداند. حرکات باید در کوتاه‌ترین زمان انجام شود..برای سفارش انواع اسباب بازی با قیمت مناسب می توانید با شماره های تماس دفتر مرکزی (۰۱۱۳۵۲۵۹۴۳۱) تماس حاصل فرمایید.

این بازی فکری جالب و سرگرم کننده ساخته شده از مواد با کیفیت دارای ۳۶ قطعه چوبی بوده است که مناسب برای سنین کمتر از سه سال نمی باشد .برای سفارش انواع اسباب بازی با قیمت مناسب می توانید با شماره های تماس دفتر مرکزی (۰۱۱۳۵۲۵۹۴۳۱) تماس حاصل فرمایید.
X