%d8%ac%d8%a7%d8%af%d9%88%db%8c-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af-%d9%81%da%a9%d8%b1-%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8%b1%db%8c-%d9%88%db%8c-%da%af%d8%b0%d8%b1

دانلود رایگان کتاب جادوی فکر بزرگ – دیوید جوزف شوارتز

کتاب جادوی فکر بزرگ که نسخه الکترونیکی آن آماده شده در جهان بیش از ۳٫۵ میلیون نسخه فروش داشته و یکی از برترین کتب روانشناسی و موفقیت در زندگی می باشد.
نام کتاب: جادوی فکر بزرگ
نویسنده: دکتر د.شوارتز
مترجم: ژنا بختاور
تعداد صفحات: ۳۰۸
فرمت کتاب: PDF
زبان کتاب: فارسی
توضیحات:
کتاب جادوی فکر بزرگ که نسخه الکترونیکی آن آماده شده در جهان بیش از ۳٫۵ میلیون نسخه فروش داشته و یکی از برترین کتب روانشناسی و موفقیت در زندگی می باشد. تفکرات دکتر شوارتز که برگرفته از منابع عالی و اصیل و بهترین و بزرگترین مغزهای متفکری که تاکنون بر روی کره زمین زیسته اند برگرفته شده اعتقاد بر این دارد که موفقیت افراد بیش از آن که به میزان هوش آن ها بستگی داشته باشد به میزان تفکر آن ها بستگی دارد. میزان پول در حساب های بانکی ، میزان خوشحالی و میزان خشنودی از زندگی ، به میزان تفکر شخصی بستگی دارد. موفقیت خرجی بر نمی دارد . بلکه هر قدم که به پیش برداشته شود بهره ای نیز می بخشد و به همین خاطر نام کتابش را جادوی فکر بزرگ نهاد.به موفقیت خود ایمان داشته باشید، موفقیت به مفهوم برخورداری از بسیاری از مواهب است.از جمله:رفاه در زندگی، خانه مناسب، امنیت مالی، بهره مند ساختن فرزندان از بیشترین امتیازها، بزرگی و عزت در محیط کار و در عرصه ی اجتماع، احترام به خویشتن و……موفقیت و کامیابی هدف زندگی است.نیروی ایمان نه چیز سحرانگیز است و نه اسرارآمیز. ایمان به این شکل عمل می کند:اعتقاد به اینکه من از عهده ی این کار بر می آیم، قدرت،مهارت و انرژی لازم را برای موفقیت در اختیارمان قرار می دهد.هرگاه باور داشته باشیم که کاری را می توانیم انجام دهیم، روش انجام دادن آن کار پیدا می شود.ایمان در عصر حاضر می تواند کارهایی عظیم تر از جابجایی کوه را انجام دهد.ایمان به کسب نتایج عالی یک نیروی محرکه است.اعتقاد به پیروزی بخش اصلی و بسیار ضروری از سرشت انسان موفق است.چگونه بر نیروی ایمان خود بیفزاییم؟در این کتاب سه روش برای تقویت نیروی ایمان ذکر شده است:الف- به پیروزی بیندیشید و هرگز به شکست فکر نکنید.ب- دائمأ به خود گوشزد کنید که از چیزی که تصور می کنید بهتر هستید.ج- بزرگ اندیش باشید .میزان موفقیت شما را میزان بینش شما تعیین می کند.با عذر تراشی و بیماری شکست پذیری مقابله کنید، اگر می خواهید خود را برای کسب پیروزی آماده کنید، باید موضوع مورد مطالعه خود را مردم قرار دهید.برای این کار مردم را به دقت زیر نظر بگیرید تا اصول و قوانین کسب موفقیت را کشف کنید و سپس در زندگی خود به کار بگیرید.
برای دانلود رایگان کتاب “جادوی فکر بزرگ” از  رسانه تصویری وی گذر  روی لینک زیر  کلیک کنید
پاسخ دهید

X