img_3203_2-0

درباره جف بزوس، کار آفرین و بنیان گذار آمازون : بخش ششم

درباره جف بزوس، کار آفرین و بنیان گذار آمازون

فردی که کسب و کارش، انقلابی در پرداخت مجازی و رونق تجارت الکترونیک ایجاد کرد و استارت آپ کوچکش، یکی از معتبر ترین شرکت های آمریکا را در ۲۰ سال اخیر، پایه گذاری نمود.

آمازون، تنها یک سایت ارائه خدمات خرده فروشی نیست. تنها یک درگاه خرید کفش و کیف و کتاب و مجله و لوازم آرایشی و بهداشتی نیست. آمازون، فرهنگ خاصی در کسب و کار اینترنتی را به دنیا عرضه کرد و محصولاتش هم چون Kindle، انقلابی در کتابخوانی مجازی به وجود آورد. بسیاری از درگاه های پرداخت مجازی، با وجود آمازون توانستند به بقا و فعالیت خود ادامه دهند و به همین خاطر، آشنایی با آمازون، یک آشنایی فرصت ساز است.

کسانی که آمازون و DNA کسب و کار مجازی آن از پرداخت مجازی گرفته تا تبلیغاتی و بازاریابی و معرفی کالا و خدمات را بررسی می کنند، ایده های ممتازی کسب می کنند که از طریق آن می توانند استارت آپ هایی برای ارائه کالا و خدمات در فضای مجازی راه اندازی نمایند. از کسب و کار سبز آمازون گرفته تا دنیای کسب و ادغام آن، همه و همه درس هایی برای کارآفرینیان دیجیتال جوان ایرانی خواهد بود.

 

درباره جف بزوس، کار آفرین ,بنیان گذار آمازون

 

لازم به ذکر است که با درخواست خرید گیفت کارت های آمازون هر آنچه می خواهید را از سایتش خریداری نمایید.

آمازون همواره خلاق و ایده پرداز بوده است و تلاش کرده تا در زمینه های مختلف به فعالیت کارآفرینی ادامه دهد. آمازون، چند وقت پیش سرويس ويژه ای تحت عنوان Amazon EC2 در اختيار مخاطبان حقوقی و حقيقی خود در حوزه رايانش ابری، تحت سيستم عامل های مختلف قرار داده است که در نشانی  http://aws.amazon.com/ec2/ قابل دسترس است.

کسب و کار آمازون

وب سرويس های آمازون يا خدمات وب آمازون مجموعه‌ای از خدمات وب هستند که شرکت آمازون بر روی بستر ابر خود و از طريق اينترنت به عموم عرضه می کند. اين سرويس ها زيرساخت های فناوری اطلاعات را به صورت سرويس‌های انعطاف پذير به مشتريان اجاره می دهد.  اين سرويس‌ها شامل سرويس های محاسباتی و رايانشی، ذخيره سازی (S3)، تحويل محتوا، پايگاه داده، تجارت الکترونيک، پرداخت و صدور صورتحساب و موارد ديگری مي‌شود. آمازون ارائه اين خدمات به عموم را از ابتدای سال ۲۰۰۶ آغاز نمود و تا اکنون بيش از نيم ميليون برنامه نويس از خدمات اين بخش استفاده مي کنند.

استفاده از ديتا سنتر و پتانسيل های سخت افزاری و نرم افزاری اين شرکت عظيم دنيای آی تی، فرصتی است برای مخاطباني که قصد دارند بيزينس خود را در سرزمين جف بزوس پايه ريزی و توسعه دهند.

اين سرويس آمازون، فرصت سازی مکملی است که از طريق کسب و کار خرده فروشی خود در اختيار هزاران مخاطب حقوقی و حقيقی اين عرصه قرار داده است و به نظر می رسد در مختصات کارآفريني ديجيتالی سازمانی آمازون قرار می گيرد.

شيوه هاي متنوع ارائه خدمات به طيف های گسترده ای از مخاطبان جهانی اين پايگاه، مديريت خلاقيت و نوآوری را در اين سازمان ديجيتالي نمايان گر میکند. چنين بسترهای کارآفرينی ديجيتالی، فرصت های پويايی را برای فعالان کسب و کار در ديگر نقاط جهان به صورت مستقيم و يا غير مستيم فراهم کرده و استراتژی های بيزينس آمازون (Amazon Business Strategy) را سود ده می کند.

آمازون پايگاه www.vine.com را برای معرفی اختصاصی محصولات دوست دار محيط زيست راه اندازی کرده است که معرفی محصولات ارگانيک (GREEN PRODUCES)  و eco-friendly برای علاقمندان به محصولات سبز، ماموريت اصلی اين پرتال به شمار می رود.

 

برگرفته از سایت payment24

ادامه دارد…..

 
پاسخ دهید

X