رستوران لِیَل زوریخ

درباره رستوران لِیَل زوریخ از کشور سوئیس

اگر قرار است به زوریخ سفر کنید و سر زدن به رستوران‌ها یکی از علاقه‌مندی‌های شما به شمار می‌رود، پیشنهاد می‌کنیم با ما همراه باشید تا برخی از بهترین رستوران‌های این شهر را به شما معرفی کنیم.

شهر زوریخ در بالای دریاچه‌ای به همین نام در کشور سوئیس قرار داشته و مقصدی مناسب چهار فصل است. غذاهایی که در رستوران‌های این شهر پیدا می‌کنید، با بهره‌گیری از کمال غذاهای سوئیسی و ترکیبی از تأثیرات مدرن، خود را بهبود بخشیده‌اند. اگر به دنبال فوندوی سنتی بودید یا می‌خواستید غذای دریایی تازه در کنار دریاچه را تجربه کنید، زوریخ مقصدی عالی برای شما محسوب می‌شود.

رستوران لِیَل زوریخ-0

رستوران «لِیَل» (les Halles) کارخانه‌ای تغییر کاربری یافته است که امروزه یکی از سر زنده‌ترین مقاصد بین رستوران‌های جدید زوریخ محسوب می‌شود. غذای مخصوص اینجا صدف و سیب زمینی سرخ کرده بوده که امتحان کردن آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این رستوران غذا به صورت سلف سرویس ارائه شده و محیطی ساده و آرام انتظار شما را می‌کشد. در برخی شب‌های مشخص موسیقی زنده نیز اجرا می‌شود. دکور داخل این مکان ترکیبی از اثاثیه‌های مختلف بوده و دوچرخه‌هایی نیز از سقف آویزان هستند. در بین رستوران‌های گران قیمت زوریخ، لیل قیمت‌های مناسب‌تری داشته و جمعیت جوان‌تری در آن جمع می‌شوند.
X