رستوران برج میلاد

رستوران برج میلاد تهران، آدرس: بزرگراه شیخ فضل الله نوری، ورودی بزرگراه شهید همت، کنار گذر اختصاصی برج میلاد

رستوران برج میلاد یکی از گران ترین و شیک ترین رستوران های حال حاضر تهران هست که با منظره فوق العاده و سرویس لوکسی که داره یک تجربه خاص رو برای مردم درست می کنه. رستوران برج میلاد علاوه بر غذا صبحانه هم داره. صبحانه در رستوران برج میلاد بسیار مفصل هست و هم غذاهای گرم داره و هم سرد. اگه این جا می خوای بری باید یه کم شیک تر لباس بپوشی و انتظار فضای لوکس تری هم داشته باشی. یادت نره که شاید لازم باشه بیشتر هم خرج کنی.

رستوران برج میلاد-0

برج میلاد این شاهکار ۴۳۵ متری با وزن تقریبی حدود ۱۵۰ هزار تن  و با بيشترين قطر سازه در رأس ۶۰ متر در ارتفاع۲۸۰ متري، دارای حجم بتن‌ريزي كل پروژه حدود ۶۳ هزار متر مكعب و حجم شيشه مصرفي حدود ۱۷ هزار متر مربع است.

رستوران برج میلاد-1

شرکت طنین با هدف بهره برداری  از سال۱۳۹۱ در بخش رستوران گردان برج میلاد و رستوران VIP ارائه دهنده ی خدمات به مشتریان است. این شركت با برخورداری از مدیریت مجرب و كارآمد و نیروهای كارشناس و متخصص مشغول به فعالیت های مختلف برای فراهم نمودن محیطی طنین انگیز  میباشد

رستوران برج میلاد-2

گروه طنین مفتخر است به معرفی سایر بخش های برج میلاد میباشد،  مانند مرکز ارتباطات بین المللی تهران شامل برج میلاد، مرکز همایش های بین المللی، هتل پنج ستاره و مرکز تجارت جهانی است.اکنون این شرکت به نمایندگی از شهرداری تهران ماموریت بهره برداری از این برگ زرین تاریخ معماری ایرانی اسلامی را برنامه ریزی نموده است و ضمن دعوت از تمامی مردم عزیز ایران زمین و گردشگران داخلی و خارجی جهت بازدید از مجموعه میلاد امیدوار است تا با بهره گیری از تجربیات و توان علمی در حوضه خدمات یک روز به یادماندنی و خوش را برای بازدیدکنندگان و میهمانان محترم رقم بزند.

رستوران برج میلاد-3

رستوران گردان برج میلاد در ارتفاع ۲۷۶ متری متعلق به برج میلاد تهران است. این رستوران واقع در طبقه ششم با ظرفیت ۳۰۰ نفری فضایی خاطره انگیز را برای شما عزیزان فراهم مینماید. این رستوران از  دو فضای ثابت و متحرک که هر یک ساعت یک دور حول بخش ثابت میگردد و ددید ۳۶۰ درجه ای به تمام نقاط شهر تهران را برای شما فراهم مینماید برای سرو  غذا ها به منظور ایمنی بیشتر رستوران در بخش مرکزی و ضلع جنوب غربی برج قرار گرفته و طبخ غذا در این قسمت انجام میگیرد و از طریق آسانسور های مخصوص به این طبقه منتقل میگردد. و به این ترتیب در اختیار مهمانان گرامی قرار میگیرد.

رستوران برج میلاد-4

منو های غذا شامل منوی غذای بوفه و منوی غذای ویژه VIP   به همراه انواع غذا های ایرانی و فرنگی و محلی  به همراه انواع سالاد و نوشیدنی و مخلفات دیگر میباشد.
X