رستوران عروس لبنان

رستوران عروس لبنان, آدرس: خیابان بهشتی نرسیده به سهروردی، نبش اندیشه خیابان داریوش

بهترین خوب در تهران با نون سنگک و نون تافتون تازه که همینجا جلوی چشمت پخته میشه. روی هر میز آبجوش هست و بوفه کاملی هم داره که کمی با بقیه فرق داره. زیتون های مختلف سبز و سیاه، ماست چکیده، شور بادمجان ، شیرکاکائو ، نان فطیر به همراه انواع مربا و پنیر. امتحان کن پشیمون نمیشی.

حتماً شما هم تا بحال رستوران عروس لبنان را بارها و بارها دیده‌اید  و یا نام آن را شنیده اید و شاید آن را به‌عنوان رستورانی برای صرف صبحانه لبنانی با سفره باز می‌شناسید. اما این بار ما به شما پیشنهاد می‌کنیم منوی بسیار متنوع این رستوران را برای صرف شام یا ناهار امتحان کنید.

 

005_2_1

در عروس لبنان برای سفارش غذا باید صبر و حوصله زیادی به خرج دهید. بعد از ورود به این رستوران منویی در حداقل ۱۲ صفحه مقابل شما قرار می‌گیرد با لیستی بلند بالا از اسامی همراه جزئیات کامل و تصاویر هیجان‌انگیز. در بسیاری از موارد دیدن این همه رنگ و مواد گوناگون در یک غذا جالب است. تلفظ اسامی غذاها و به خاطر سپردن نام آنها کاری بس دشوار است.

لیستی بلند از انواع سالاد با طعم‌های خاص، چندین نوع پیش‌غذای عربی با حُمَص و یا مُتَبَل، چند نوع غذای اصیل لبنانی، چند نوع شاورما، انواع نان داغ بسیار خوش‌طعم، انواع پیتزا با سبزیجات تازه و پخته و لیستی از انواع کباب. احتمالا تا به انتهای منو برسید بارها و بارها غذای انتخابی‌تان را تغییر خواهید داد و یا نام غذای مورد نظرتان را فراموش خواهید کرد. با تلاش و صبوری زیاد که غذا و سالاد و نوشیدنیتان را سفارش دادید کمی باید منتظر رسیدن غذا بمانید.

شکل خوراک‌ها، عجیب‌تر از نامشان است و اکثر آنها با انواع سس‌ها و سبزی‌های خوش‌بو، آراسته و در نان محلی پیچیده شده‌‌اند. مشغول صرف غذا که شوید آثار رضایت از غذای عجیبتان در چهره‌تان مشهود و هویداست.

شاید غذای لبنانی غذاهای تند عربی را به ذهن شما بیاورد اما در غذاهای لبنانی خبری از طعم قوی تندی یا ترشی نیست و شما می‌توانید با کمال میل و رضایت یک غذای خوش‌طعم و خوش‌عطر و از پر از رنگ را تجربه کنید.

 
X