رستوران لوشاتو ، تجربه یک رستوران لوکس تهران

لوشاتو از گران‌ترین رستوران‌های تهران و لوکس ترین رستوران‌های تهران به حساب می آد. معنی این نام در فرانسوی “قصر” است و ساختمانی در دو طبقه و نیم، به زیبایی و خاصی برای این رستوران در مقابل کاخ سعدآباد تهران طراحی شده. اگر می خوای بدونی گران ترین غذاهای تهران چیست کافیه نگاهی به منوی این رستوران بندازی؟ ده‌ها نوع پیش غذا و سوپ وبیش از بیست نوع غذای اصلی داره که شامل غذاهای ایرانی و فرانسوی میشه. علاوه بر آن منوی غذاهای دریایی کاملی هم داره هر ذائقه‌ای رو راضی می کنه. پیشنهاد می‌کنم پیش غذا خاویار بلوگا، غذا فیله مینیون و لابستر کاردینال با سس خامه لوشاتو رو امتحان کنین.

 

این منوی خاص فرانسوی / بین المللی رستوران لوشاتو و سرویس ۵ ستاره این رستوران باعث می شه که رستوران لوشاتو قطعا یکی از رستوران های لوکس در تهران در لیست ما قرار بگیره و به طبع از تقریبا گران‌ترین رستوران تهران .آدرس: تهران، خیابان دربند روبروی کاخ سعدآباد

اگه میخواین تجربه یه رستوران شیک و لوکس رو داشته باشین رستوران لوشاتو میتونه این حس رو کامل بهتون منتقل کنه درسته قیمت های بالایی داره ولی کیفیتش ارزش یکبار تجربرو براتون داره پیشنهاد میکنم توی یه وقت مناسب سری بزنین.
X