رستوران مکزیکی و دریایی لیمون

در رستوران لوکس و لاکچری لیمون همه چیز آن طور که شما می خواهید رقم می خورد. رستوران لیمون که در برج سامان حوالی خیابان شیراز در بهترین منطقه تهران واقع شده است با داشتن فضای سبز و محیطی زیبا و دنج و شیک این رستوران مناسب ترین گزینه برای گذراندن اوقاتی خوش کنار عزیزانمان است.هروقت دلتان غذاهای متنوع و غیر تکراری خواست حتما به این رستوران سر بزنید چون علاوه بر محیط و فضای فوق العاده اش غذاهایی با کیفیت در انتظار شما می باشد.

هروقت دلتون غذاهای متنوع و غیر تکراری خواست حتما به این رستوران سر بزنید چون علاوه بر محیط و فضای فوق العاده ش غذاهای خوبی هم داره.آدرس » تهران خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، ساختمان سامان  

 

رستوران لیمون همه آنچیزی است که از یک رستوران لوکس انتظار دارید: مدرن، لوکس، جدید با منوی متفاوت. هر وقت دلتان غذای متفاوت و جایی دنج خواست، بدانید که لیمون انتظار شما را می کشد.

لیمون رستورانی بین المللی است. منوی غذایی آن تنوع فوق العاده زیادی از انواع غذاهای جدید و لذیذ دارد. منوی مکزیکی و منوی دریایی لیمون پرطرفدارترین منوهای غذایی این رستوران بحساب می آیند. منوهای رستوران شامل منوی مکزیکی یا لاتین، منوی گیاهی، منوی ماکیان، منوی غذای دریایی، سالادها، پیش غذاها، و ماکتیل است.

فضای رستوران به دو بخش سرباز و پوشیده تقسیم می شود. میزهای غذاخوری رستوران در فضای باز، منظره ای زیبایی از استخر با فواره های خروشان و  درختان متعدد را پیشنهاد می دهند. در فضای داخلی نیز فضایی دنج و آرام را می توان تجربه کرد.
در لیمون موسیقی آرام همیشه شنیده می شود. زمانی که منتظر آماده شدن غذا هستید می توانید یک کاسادیای خوشمزه یا یک ناچز ترد نوش جان کنید. از میان منوی لاتین، لومو سالتادو یکی از محبوب ترین غذاهاست.

 

 
X