رستوران چینی مانسون یکی از بهترین رستوران های چینی در تهران

رستوران چینی مانسون یکی از بهترین رستوران های چینی در تهران

رستوران چینی مانسون یکی از بهترین رستوران های چینی در تهران، آدرس : خیابان گاندی جنوبی، نبش چهارم گاندی، مرکز خرید گاندی، طبقه همکف، واحد ۸ تلفن : ۸۸۷۹۱۹۸۲ -۸۸۷۹۱۹۸۳

یکی از رستوران های چینی خوب که در لیست بهترین رستوران چینی در تهران قرار می گیره رستوران مانسون است. دکوراسیون و دیزاین رستوران مانسون بسیار شیک و چشم نوازه و با اینکه رستوران نور کمی داره و میشه گفت کمی تاریکه ولی اصلاً دلگیر نیست و تو ذوق مشتری نمیزنه برعکس تاریکی فضای رستوران باعث ایجاد شدن فضایی شاعرانه و رومانتیک شده. همیشه موزیک ملایم و دلنشینی در حال پخشه که باعث میشه لذت بیشتری از غذات ببری. کارکنان و پرسنل مانسون بسیار مودب و منظم هستند و سرویس خوبی ارائه میدن. فقط تنها مشکلی که این رستوران داره اینه که جای پارک نداره و باید تو خیابون دنبال جای پارک بگردی که ممکنه مدتی وقت بگیره پس برای رفتن به مانسون زمان کافی برای گیر آوردن جای پارک رو هم در نظر بگیر.

 

قیمت منوی رستوران های چینی در تهران اصولا کمی بالا است. قیمت منوی رستوران چینی مانسون هم با توجه به نوع غذاها و سرویس این رستوران بالا است. سوشی های این رستوران طرفدار زیادی داره، تو هم اگه به مانسون رفتی حتماً یک مدل از سوشی ها رو امتحان کن. از دیگر غذاهای محبوب رستوران مانسون میشه به میگو ترش و شیرین، استیک، سالاد مرغ چینی، لابستر، رول میگو، سوپ تند و ترش و کریپسی بیف اشاره کرد. از بین دسرها هم کرم بروله و موز کریپسی با بستنی فوق العاده ست. دیزاین بی نظیر غذا و دسر از نقاط قوت این رستوران محسوب میشه.

 
X