رستوران چینی پیچ-3

رستوران چینی پیچ

دوس دارین به رستورانی برین که از سوشی ژاپنی ، نودل کُره ای و یونگ چو چینی گرفته تا پاستای ایتالیایی و کباب چوبی اندونزی رو سرو کنه؟ “رستوران پیچ” یکی از بهترین رستورانهای فرنگی تهرانه اما جاش کوچیکه.اینجا اگه نمی دونین از منو چی سفارش بدین، یه تاس براتون میارن که اسم غذاهای اصلی روی هر طرف نوشته شده و می تونین شانستون رو امتحان کنین و با تاس ریختن یه غذایی انتخاب کنین. سوشی هم حکم عدد ۶تاس رو داره. یعنی اگه تاستون این غذارو نشون داد، جایزه داره و می تونین دوباره تاس بریزین و یه غذای دیگه هم امتحان کنین.

 

رستوران پیچ فضای کوچکی داره و اگه قصد داری به این رستوران مراجعه کنی باید حتماً قبلش میز رزرو کنی وگرنه باید منتظر بمونی تا خالی بشه. یه فضای دنج و آروم با دکوراسیون چوبی ساده باعث میشه در این رستوران احساس راحتی کنی. رستوران پیچ پرسنل مودب و صمیمی و خوش برخوردی داره، ضمناً یک کار خلاقانه هم در این رستوران انجام دادن، در یک سمت رستوران داخل قفسه کلی بازی فکری گذاشتن تا زمانیکه منتظر غذا هستی حوصله  سر نره. این رستوران چینی تهران برای قرارهای دوستانه و صمیمانه مکان دنج و مناسبیه. کیفیت غذای پیچ خیلی عالیه و قیمت مناسبی هم داره. محبوبترین غذاهای پیچ سوشی، انواع نودل، برنج سرخ شده و یونگ چی میگو هستن. در ضمن اینجا غذاهای ایتالیایی هم سرو میکنه. حتماً سیب زمینی سرخ شده و موهیتوی پیچ رو امتحان کن. دم نوش به لیمو و بستنی هاش هم فوق العاده ست. در ضمن قیمت منوی رستوران چینی پیچ به نسبت بقیه رستوران ها کمی کمتر است.

 

آدرس بهترین رستوران چینی در تهران : یابان پاسداران، بوستان دوم، انتهای گیلان، خیابان مجید افشاری(ساقدوش)، انتهای رحمانیان شمالی، شماره۱۲
تلفن : ۲۲۳۰۰۳۰۳
X