رستوران گيلكى گَمَج تهران

رستوران گيلكى گَمَج تهران،اتوبان حقانی؛ بعد از چهارراه جهان کودک؛ خیابان شهیدی (دیدار جنوبی)؛ کوچه کمان شرقی؛ مجموعه رستورانهای.تلفن:  ۲۸۴ ۷۰ ۸۸۸   (۰۲۱) و ۷۶ ۷۶ ۵۰ ۸۸

در سال ۱۳۹۰ با هدف ارایه یکی از غذاهای سنتی ایرانی، گیلکی، با روشی کاملا متفاوت در نحوه پذیرایی و در محیطی کاملا مدرن و متفاوت با دیگر رستورانهای سنتی در یکی از مناطق مرکزی تهران(خیابان آپادانا) شروع به فعالیت نمودیم.

 تلاش برای ایجاد لحظات خوش و به یاد ماندنی برای میهمانانمان همواره به عنوان اصلی ترین دغدغه مان بوده که به لطف پروردگارو با همیاری پرسنل خوبمان در طول این سالها توانسته ایم به این مهم که همانا رضایت میهمانانمان بوده است دست یابیم.

 در تیرماه سال ۹۳ با هدف جابجایی به مکانی که محدودیت های ترافیکی روزانه را برای میهمانانمان مرتفع نماییم انتقال رستوران به مکان فعلی آغاز شد که نهایتا در اردیبهشت ماه ۹۴ عملیات ساخت، تجهیز و دکوراسیون آن به پایان رسید.

 واقع شدن رستوران جدیدمان در مجموعه ایی رستورانی با قابلیت دسترسی عالی، بهره گیری از پارکینگ های اختصاصی مجموعه رستورانی سیاوش، مجاورت با پارک آب و آتش و پل طبیعت، فضایی زیبا و چشم نواز، همگی ما را در ارایه خدمت مجدد به میهمانان عزیزمان یاری خواهند رساند.

 

رستوران گيلكى گَمَج تهران-0 رستوران گيلكى گَمَج تهران-1 رستوران گيلكى گَمَج تهران-2 رستوران گيلكى گَمَج تهران-3 رستوران گيلكى گَمَج تهران-4 رستوران گيلكى گَمَج تهران-5


         


 
X