رستوران گیلانه تهران

رستوران زنجیره ای گیلانه ، شعبه الهيه: الهيه، گلنار، ماهرو، بن بست پناهى بين برجهاى الهيه 📞رزرو ۲۲۰۱۵۴۵۴ شعبه جردن: جردن، بلوار صبا 📞رزرو ۲۲۰۵۵۳۳۵

ما میزبانان شما، یک خانواده ایم. خانواده ای که طعم و رنگ و بوی غذای سالم، علاقه مشترک آنهاست. ما این علاقه را از شمال تا جنوب ایران دنبال کرده و همیشه دوست داشته ایم بهترین طعم را با سالم ترین غذاها همراه کنیم و آرزو می کنیم که هر روز با نکته سنجی دائمی شما این کیفیت را ارتقا بخشیم. مفتخریم مهمانان ما کسانی هستند که روح سفره ایرانی را بیشتر می شناسند. حالا که قدم به چشمان ما گذاشته اید، لحظه ای تامل کنید و خود را در مرکز دنیایی از طعم و رنگ و بو ببینید. درست همین جا که نشسته اید،‌ یک دنیا انتخاب در انتظار شماست. هر بار به یک تجربه جدید دست بزنید و سفارش تازه ای بدهید، بی شک لذت شما از وعده غذایی پیش رو  نهایت رضایت ما از تلاش همیشگی مان خواهد بود.
از چندی قبل تقاضاهای دوستانه شما صاحبان ذوق، ما را بر این شوق برآورد تا از مهمانان شما سر سفره های خودتان با برند گیلانه پذیرایی کنیم، که شد «آشپزخانه گیلانه»،‌ همچنین بر آن شدیم که ذائقه شما را سر فصل کار قرار داده و با تولید ساندویچ های خانگی «گیلانه اکسپرس» یکنواختی روزمرگی را از شما بگیریم و هدف نهایی ما همچنان همراهی دائمی شماست. باشد که این همراهی در شعب دیگر گیلانه نیز تداوم یابد.
خانواده عسجدی

رستوران گیلانه تهران-5 رستوران گیلانه تهران-4 رستوران گیلانه تهران-3 رستوران گیلانه تهران-2 رستوران گیلانه تهران-1
X