«ریزر» کمپانی «نکست بیت» را خریداری کرد

«ریزر» کمپانی «نکست بیت» را خریداری کرد؛ موبایلی گیمینگ در راه است؟

کمپانی «ریزر» که در زمینه تولید سخت افزارهای حوزه گیمینگ فعالیت می کند رسماً اعلام نمود که کمپانی توسعه دهنده موبایل های Nextbit را خریداری کرده است.

طبق اطلاعیه رسمی، «ریزر تمام اجزا و بخش های مختلف کمپانی نکست بیت را خریداری کرده و همه مدیران و نیروهای کاری آنها نیز به صورت تمام و کمال به این کمپانی منتقل خواهند شد».

تا اینجای کار فاکتورهای مالی و هزینه ردوبدل شده بین دو کمپانی اطلاع رسانی نشده، اما می دانیم که قرارداد مورد بحث جمعه گذشته به امضا رسیده است.

 

گفتنی است نکست بیت توسط جمعی از کارمندان سابق تیم توسعه دهنده اندروید و یکی از مدیران طراحی HTC تاسیس گردید و تاکنون یک مدل موبایل هوشمند به نام Robin روانه بازار کرده که به موجب این قرارداد دیگر تولید نخواهد شد.

هنوز مشخص نیست که ریزر با در اختیار گرفتن این کمپانی تولیدکننده موبایل، توسعه و عرضه چه محصولاتی را در برنامه دارد و تاکنون هیچ جزئیاتی درباره آینده اطلاع رسانی نگردیده است.

اما گفته شده که اهالی نکست بیت به محل ثانویه ای نقل مکان نخواهند کرد و نقشه های خود را طبق روال پیشین دنبال می کنند؛ حال باید دید آیا می توان انتظار دیوایسی مانند یک «موبایل گیمینگ» را داشت یا خیر.
X