Cobi-Battle-Of-The-Flag-Building-2bef261

بازی ساختنی کوبی مدل Battle Of The Flag

(Battle Of The Flag) یک بازی ساختنی است که کودکان را به‌سوی یک مسابقه پرهیجان و با رقابت تنگاتنگ دعوت می‌کند.برای سفارش انواع اسباب بازی با قیمت مناسب می توانید با شماره های تماس دفتر مرکزی (۰۱۱۳۵۲۵۹۴۳۱) تماس حاصل فرمایید.

این بازی دونفره ۲۱۵ تکه دارد و شما در ابتدا آن را بر روی یک صفحه به ابعاد ۳۲ × ۲۱ سانتی‌متر می‌سازید. سپس با انداختن تاس بازی را شروع می‌کنید. در این بازی ۴ مینی فیگور وجود دارد که هر بازیکن دو مینی فیگور دارد که یکی جلو رفته و دیگری از پرچم حفاظت می‌کند.برای سفارش انواع اسباب بازی با قیمت مناسب می توانید با شماره های تماس دفتر مرکزی (۰۱۱۳۵۲۵۹۴۳۱) تماس حاصل فرمایید.

در این بازی بازیکنان با یکدیگر به‌شدت رقابت خواهند کرد و سعی می‌کنند با انداختن تاس مناسب صندوق وسط بازی و یا پرچم خانه حریفشان را تسخیر کنند. این بازی برای کودکان بالای ۶ سال طراحی‌شده و به کودکان در شمارش اعداد بسیار کمک می‌کند. اگر می‌خواهید اعداد و شمارش را در قالب بازی و تفریح به کودکتان آموزش دهید، این بازی دونفره را به شما پیشنهاد می‌کنیم.برای سفارش انواع اسباب بازی با قیمت مناسب می توانید با شماره های تماس دفتر مرکزی (۰۱۱۳۵۲۵۹۴۳۱) تماس حاصل فرمایید.

آموزش در کنار بازی یکی از روش‌های ماندگار در ذهن است که می‌توانید با خرید این مجموعه، شرایطش را برای فرزندتان مهیا کنید. این محصول متعلق به شرکت «کوبی» است. تمامی محصولات این شرکت قابل بازیافت هستند و کاملاً سازگاربامحیط‌زیست‌اند. در ساخت آن‌ها از پلاستیک باکیفیت مناسب استفاده‌شده و مشکلی برای کودکان در حین بازی با آن پیش نخواهد آمد.برای سفارش انواع اسباب بازی با قیمت مناسب می توانید با شماره های تماس دفتر مرکزی (۰۱۱۳۵۲۵۹۴۳۱) تماس حاصل فرمایید.
X