فر ماکروویو هوشمند Maid

این فر ماکروویو هوشمند می داند چه چیزی را چگونه بپزد. این محصول با اتصال به اینترنت دستورهای غذایی را دریافت کرده و شما را در مسیر طبخ یاری می کند. به علاوه این فر میزان کالری موردنیاز شما را متوجه شده و بر مینای آن دستور غذایی پیشنهاد می دهد.

یک شرکت آمریکایی فر هوشمندی برای آشپزخانه ابداع و ادعا کرده که می‌تواند بدترین آشپز را به یک سرآشپز تبدیل کند.

این فر هوشمند که Maid نام دارد دستورالعمل پخت غذاها را با صدای بلند خوانده و زمان دقیق پخت را تعیین می‌کند. کاربران می‌توانند دستورالعمل غذای دلخواه خود را بر روی صفحه نمایش این فر انتخاب کنند.

هنگامی که کاربر یک دستورالعمل پخت غذا را از فهرست غذاهای این فر انتخاب می‌کند، فر دستور‌العمل پخت هر مرحله از غذا را با صدای بلند برای کاربر می‌خواند. بعد از انتخاب غذا، فر زمان و درجه حرارت لازم برای پخت هر مرحله از غذا را نمایش می‌دهد.

تمامی این کارها به صورت خودکار انجام می‌شود اما از سوی دیگر این فر دارای گزینه‌ای است که کاربر با انتخاب آن می‌تواند تمام کارها را به صورت دستی انجام دهد.

محققان شرکت آمریکایی “سکتور کوب” که این فر را طراحی کرده‌اند می‌گویند: این فر ۲۸۰ یور (۴۴۹ دلار) قیمت دارد و از نوامبر ۲۰۱۵ به بازار عرضه گردیده است.

از دیگر کاربردهایی که این فر دارد این است که کاربران می‌توانند غذاهای خود را به همراه راهنماهای گام به گام، در این فر بارگذاری کنند. این فر همچنین می‌تواند به صورت مایکروویو عمل کند.

محققان همچنین در نظر دارند اپلیکیشنی به نام Maid App را منتشر کنند که با این فر سازگار است و به کاربر اجازه می‌دهد با فر صحبت کند.
X