قدرت ذهن ناخودآگاه شما + ویدیو باب پراکتور درباره ضمیر ناخودآگاه

گنجینه نامحدود و ارزشمندی دردرون شما نهاده شده،برای اینکه بتوانید با آن ارتباط برقرار کنید،کافی است چشم ذهنتان را باز کنید و قدرت و تاثیر گنجینه نامتناهی درون خودرا به نظاره بنشینید.شما می توانید با استفاده از گنجینه درونتان هر چیز را که برای برخورداری از یک زندگی پربار،باشکوه،لذت بخش و پرنشاط نیاز دارید بدست آورید.

به محض اینکه بتوانید با این قدرت خفته در درونتان یعنی ذهن ناخودآگاهتان ارتباط برقرار کنید و آن را آزاد کنید،می توانید قدرت بیشتر،ثروت بیشتر،سلامتی بیشتر،احساس خوشبختی و رضایت بیشتر و لذت بیشتر را تجربه کنید.

لازم است شما نحوه فعالسازی و بکارگیری آنرا فرا بگیرید،بنابراین ابتدا بایستی آنرا درک کنید و بشناسید و از نحوه ی عملکرد آن آگاهی داشته باشید.

در اعماق ذهن ناخودآگاهتان گنجینه ای بی پایان از خرد و عقلانیت،منبعی نامتناهی از قدرت،و اندوخته ای نامحدود از آنچه که برای یک زندگی سعادتمندانه نیاز دارید،پنهان است،همه ی اینها آنجا در ذهن ناخودآگاهتان منتظرند تا بیدارشان کنید،به آنها پروبال دهید و قابلیت هایشان را به بهترین شکل ممکن با دنیای بیرون مرتبط کنید.

با استفاده ماهرانه از این نیرو می توانید به ایده ها و افکار تازه دست پیدا کنید،چیزهایی تازه کشف کنید و دست به آفرینش آثار نوین هنری بزنید.هوش و عقلانیت نهفته در ذهن ناخودآگاهتان می تواند شما را به دانش،معلومات جدید و شگفت انگیز رهنمون کند.اجازه بدهید این نیرو خود را به شما نشان دهد تا به واسطه آن بتوانید جایگاهی را که در زندگی شایسته آن هستید به دست آورید،به مدد این نیرو قادر خواهید بود شغل و همسری مناسب را به زندگیتان جذب کنید. این نیروی ذهنی راه ثروتمند شدن را متناسب با شرایط زندگیتان به شما نشان خواهد داد،بطوریکه برای بودن،کار کردن و پیشرفت در مسیری که قلبتان  می طلبد آزادی مالی کافی داشته باشید.

ذهن ناخودآگاه شما مبنا و اصل اولیه وقوع هر چیزی در زندگی شماست،یعنی چهارچوبی است که تعیین میکند هر چیزی چگونه اتفاق بیافتد، این بخش از ذهن بر اساس قانون باورمندی کار می کند، باور همان افکار غالبی است که شما را احاطه کرده است و اعتقاد راسخ و تردید ناپذیری است که شما ممکن است در مورد چیزی یا موضوعی داشته باشید، در واقع نوع نگرش شما را نسبت به هر چیزی در زندگی بیان می دارد.

افکار غالب شما و یا هیجان های غلیظ شما روی ضمیر ناخودآگاه شما اثر می گذارند،بیشترین تمرکز فکری شما در طول شبانه روز بر روی چیست،واکنش ذهن ناخودآگاه شما با ذات و ماهیت افکار غالب شما هماهنگ است، ذهن ناخودآگاه شما قدرت خلق کنندگی دارد و دنیای بیرون شما را بر اساس تفکرات شما و احساسات برانگیخته شده ناشی از تفکرات شما و فرکانس هایی که به جهان هستی ارسال می کنید رقم می زند.

بنابراین جهت دستیابی به نتایج عالی در زندگی باید ذهنتان را با افکار مرتبط با مفاهیم هارمونی، سلامتی،صلح،آرامش و حسن نیت لبریز کنید و نظاره گر شگفتی ها و معجزاتی باشید که در زندگیتان اتفاق می افتد.

راه حل همه ی مشکلات و کلید همه قفل های زندگی شما در ذهن ناخودآگاهتان گنجانده شده است،پاسخ همه ی پرسش ها را میداند و کامل ترین پاسخ ها را در اختیار شما قرار می دهد،فقط لازم است با افکاری خودآگاهانه و تکرار آنها در ذهن ،ذهن ناخودآگاه را از بندهایی که تاکنون در آن اسیر بوده رها کنید.

بنابراین خیلی عاقلانه و ضروری بنظر می رسد که عنان افکار خود را به دست بگیرید و به چیزهای خوب فکر کنید تا اتفاقات خوب در زندگیتان خلق شود و معجزات و رویدادهای شگفت انگیز را با مثبت نگری عادت گونه به زندگی خود سرازیر کنید، و بدانید شما همان چیزی می شوید که در طول روز بدان می اندیشید.

ذهن ناخودآگاه شما با شما بحث و جدل نمی کند، ناخودآگاهتان همان چیزی را می پذیرد که خودآگاهتان به آن امر می کند، ناخودآگاه شما قدرت تجزیه و تحلیل ندارد و خوب و بد شما را تشخیص نمی دهد،ولی قدرت بیکران دارد،یک دستش در دستان خداوند و دست دیگرش در دست شماست ، و هرآنچه خودآگاه شما به او امر کند می گوید فرمانبردارم سرورم،اگر در جهت تحقق خواسته ای به این فکر کنید که “من پول خریدش را ندارم”ناخودآگاهتان در جهتی کار می کند تا این پندار و باور به حقیقت بدل شود،فکر بهتری پیدا کنید ودر مورد آن بیندیشید که نتیجه ای مطلوب برای شما در بر داشته باشد.

مراقب حرفهایی که می زنید باشید،باید مسئولیت حرفهایی را که به زبان می آورید را بپذیرید و برای هر کلمه ی بیهوده ای که از زبانتان خارج می شود جواب پس دهید،بنابراین هیچ وقت با خود نگویید که “از پس این کار بر نمی آیم و کار من تمام است”ویا”من به زودی کار خود را از دست می دهم” و یا “من از پس انجام چنین کاری بر نمی آیم” و … که در صورت این واگویه های منفی،ضمیر ناخودآگاه شما شوخی سرش نمی شود و هرآنچه را که به صورت واقعیت،باور پذیرفته شده یا حقیقت محض در اختیارش قرار دهید،همان را در زندگی و در دنیای بیرونتان برای شما به وجود می آورد.

جنس باورهای شما نوع افکار شما را تعیین می کند و افکار شما احساساتی متناسب با آن رشته فکری را در شما به وجود می آورد و احساسات باعث انتشار فرکانسهایی از سوی شما به جهان هستی و کائنات می شود و از آنجایی که به قول مولانا:”این جهان کوه است و فعل ما ندا     سوی ما آید نداها را صدا”  بازخوردی متناسب با آنچه به جهان و کائنات ارسال نموده ایم به سوی ما بر می گردد،بنابراین این قانون را هرگز فراموش نکنید که:

احساسات خوب = اتفاقات خوب و احساسات بد = اتفاقات بد
X