لامپ هوشمند مایپو مدل BTL201

سوال: آیا لامپ هم حرف خاصی برای گفتن داشته‌باشد؟ آیا کسی وجود دارد که به جز نوردهی و روشنایی، کابرد دیگری هم برای این قطعه متصور باشد؟ مستقیم به سراغ محصولی می‌رویم که در عین لامپ‌بودن، متفاوت است. Mipow BTL201 نام کامل محصولی است که می‌خواهد تعریف دیگری از یک لامپ ارایه دهد. درون این لامپ، چهار LED در رنگ‌های قرمز، سبز، آبی و سفید کار شده و می‌توانند با ترکیب این چهار رنگ، ۱۶٫۸ میلیون رنگ مختلف تولید کنند. چرا باید چنین لامپی خرید؟ اصلا با این همه رنگ چه کار می‌توان انجام داد؟ دوست دارید بدانید در مورد په محصولی صحبت می‌کنیم؟ یک لامپ متفاوت!

کاربردها

واقعا نمی‌خواهید؟

آیا واقعا دل‌تان نمی‌خواهد یک لامپ رنگی درون خانه‌تان داشته‌‌باشید و بتوانید به اتاق‌تان حس و حال متفاوتی بدهید؟

ببینید اگر انسان را به حال خودش بگذارید همواره این‌طور فکر خواهد کرد که نور باید سفید باشد یا نهایتا به رنگ زرد تن در می‌دهد و خیلی که انعطاف به خرج دهد، به ترکیب سفید و زرد راضی می‌شود. اما این همه رنگ در عالم وجود دارد که می‌توان از وجود تک‌تک‌شان لذت برد. چه اشکالی دارد لامپ اتاق کودک به رنگ سبز، روشن شود یا مثلا بتواند اتاق خود را به چندین رنگ مختلف ببیند؟ اصلا شما برای مهمانی‌های درون خانه‌تان چکار می‌کنید؟ آیا از همان نورهای معمولی استفاده می‌کنید؟ واقعا دل‌تان نمی‌خواهد یک لامپ رنگی درون هال و پذیرایی داشته‌‌باشید و بتوانید هم‌زمان با پخش موسیقی به اتاق‌تان حس و حال متفاوتی بدهید؟

داشتن یک لامپ رنگی رنگی می‌تواند زندگی را از حالت تکراری خارج کند و کمی حس زنده‌بودن به زندگی تزریق کند. می‌توانید اتاق خواب، آباژور یا سالن پذیرایی‌تان را به یک شاهکار هنری تبدیل کنید که هم خودتان از نگاه کردن به آن‌ها لذت می‌برید و هم دیگران را به تحسین وا می‌دارد.می‌توانید اتاق خواب، آباژور یا سالن پذیرایی‌تان را به یک شاهکار هنری تبدیل کنید که هم خودتان از نگاه کردن به آن‌ها لذت می‌برید و هم دیگران را به تحسین وا می‌دارد. BTL201 نوری به اندازه‌ی یک لامپ ۴۰ وات تولید  و در بیشترین حالت، تنها ۵ وات توان الکتریکی مصرف می‌کند. عمر بالا از دیگر خصیصه‌های خوب این لامپ است و می‌تواند تا ۲۰ هزار ساعت کار کند. یعنی اگر هر روز لامپ را روشن کنید و هر بار ۱۰ ساعت آن‌را روشن بگذارید، ۵ سال طول خواهد کشید تا عمر اسمی لامپ تمام شود. برای نصب لامپ هم نیازی نیست کار خاصی انجام بدهید. فقط یک سرپیچ خالی پیدا می‌کنید یا یک سرپیچ برایش خالی می‌کنید و تمام! این سرپیچ می‌تواند روی سقف اتاق باشد یا اینکه به یک آپاژور وصل باشد. لامپ اسمارت بالب روی سرپیچ‌های E26 یا E27 نصب می‌شود و به همین دلیل با اکثر تجهیزات فعلی‌تان کار خواهد کرد. البته با استفاده از تبدیل سرپیچ می‌توان از این لامپ روی سرپیچ‌های دیگر هم استفاده کرد.

اپلیکیشن موبایل PLAYBULB X

تمام تنظیمات لامپ با استفاده از یک اپلیکیشن مویایل انجام می‌شود. بسته به مدل گوشی‌تان، نسخه‌ی اندروید یا iOS این اپلیکیشن را دانلود و روی موبایل خود نصب می‌کنید تا امکان استفاده از لامپ و کنترل آن فراهم شود. دقت داشته‌باشید که برای نصب اپلیکشن، به گوشی‌هایی با iOS 7 به بعد یا اندروید ۵ به بعد نیاز دارید و اینکه هر دوی این دستگاه‌ها باید بلوتوث نسخه‌ی ۴٫۰ داشته ‌باشند.

Playbulb X app on the App Store  Playbulb X app on Google Play

 

می‌توانید تعیین کنید مثلا راس ساعت ۷ صبح، لامپ با رنگ صورتی ملایم روشن شود و یا هنگام خواب، به رنگ سفید یخی درآید

پس از دانلود اپلیکیشن و نصب آن، باقی موارد به سادگی انجام می‌شود: موبایل و گجت جدید را با هم Pair می‌کنید و تمام! از این به بعد می‌توانید کنترل لامپ را در اختیار بگیرید و هر رنگی که دوست دارید را به لامپ بدهید. با استفاده از اپلیکیشن PLAYBULB X می‌توانید لامپ را خاموش یا روشن کنید، شدت روشنایی را کم یا زیاد کنید، رنگ نور را تغییر دهید یا تایمر زمان روشن و خاموش شدن را تنظیم کنید. این امکان وجود دارد که تا ۵ لامپ را با استفاده از یک اپلیکیشن کنترل کنید. البته امکان ایجاد گروه‌های پنج‌تایی مختلف هم درون اپلیکیشن وجود دارد. چهار حالت را می‌توانید برای روشن شدن لامپ انتخاب کنید: الگوهای چشمک‌زن، ضربان قلب، رنگین کمانی محو شونده و رنگین کمانی معمولی مواردی هستند که این لامپ قادر است به آن شکل نورافشانی کند. حالت دیگری با نام Shake وجود دارد که می‌توان از آن هنگام اجرای حرکات موزون استفاده کرد. در این حالت باید موبایل‌تان را در دست بگیرید و در هر بار تکان‌دادن دست، باعث تغییر در رنگ لامپ شوید. با اپلیکیشن می‌توان زمان‌بندی روشن‌شدن را هم به لامپ داد. مثلا تعیین می‌کنید راس ساعت ۷ صبح، لامپ با رنگ صورتی ملایم روشن شود و یا هنگام خواب، به رنگ سفید یخی درآید و به تدریج خاموش شود. این حالت از ویژگی‌های دوست‌داشتنی اپلیکیشن است.

 

آیا ارزش خرید دارد؟

این مورد کاملا به خودتان بستگی دارد. آن‌هایی که دایما به دنبال چیزهای جدید می‌گردند و روحیه‌ای سیری‌ناپذیر برای ماجراجویی دارند، حتما از ایده‌ی لامپی که چندین میلیون رنگ تولید می‌کند استقبال خواهند کرد. منظورمان افرادی است که سرشان برای فناوری جدید درد می‌کند و خیلی مایلند جور بهتری زندگی کنند. BTL201 به اندازه‌ای امکانات دارد و خوب سرگرم‌ می‌کند که پرداخت پول در ازای آن را به موضوعی منطقی تبدیل کند. قشر هدف این محصول، جوان‌ها و افراد دل‌زنده هستند. هر کس که از شادی بدش می‌آید نباید به خرید چنین محصولی اقدام کند.

 X