نمایندگی نگین خودرو شعبه بابلسر

نگین خودرو نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران شعبه بابلسر تلفن : ۰۱۱۳۵۲۹۱۵۸۴_ ۰۱۱۳۵۲۹۱۵۸۵ _ ۰۱۱۳۵۲۹۰۰۲۶ آدرس : خیابان پاسداران نبش پاسداران چهل

 

نمایندگی نگین خودرو شعبه بابلسر-1 نمایندگی نگین خودرو شعبه بابلسر-0

 

معرفی شرکت نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران

تنها پانزده سال پس از اختراع خودرو برای اولین بار مظفرالدین شاه قاجار، در مرداد ماه  ۱۲۷۹ هجری شمسی (۱۹۰۰ م) دو دستگاه رنوی فرانسوی مدل ۱۸۹۰  را خرید و به ایران آورد و براي نخستين بار اتومبيل وارد ايران شد. مردم به آن پديده عجيب و غريب نوظهور «كالسكه دودي» يا «ارابه آتشين» مي‌گفتند.

از آن زمان تا کنون شرکت رنوی فرانسه تبدیل به یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده خودرو در جهان گردید.

 


 

تجربۀ سالهای حضور رنو در ایران، سبب شد تا شرکت نگین خودرو با هدف ارائه خدمات بهتر و مطلوبتر که شایسته مشتریان ایرانی و استانداردهای جهانی رنو است به صورت کاملاً خصوصی به عنوان نماینده رسمی خودروساز بین المللی رنو فرانسه، با فعالیت در حوزه فروش و خدمات پس از فروش یکی از بروز ترین و با کیفیت ترین خودرو های روز دنیا در سال ۱۳۸۷ تأسیس شود.

اهداف اصلی شرکت نگین خودرو بر پایه طراحی، تبیین، ارائه و بهبود کیفیت انواع خدمات ویژه پس از فروش و همچنین عرضه مستقیم آخرین محصولات رنو با جدیدترین ارزیابی های روز اروپا، بنیان نهاده شد تا در اندک زمان ممکن بتواند با برترین های واردات و خدمات صنعت خودرو رقابت مناسبی داشته باشد.

بگونه ای که بر اساس برنامه دوره‌ای، شبکه نمایندگان خود را در بخش های مختلف اعم از آموزش فنی و اطلاعات بازاریابی، استاندارد های بین المللی رنو فرانسه و استاندارد های مصوب وزارت صنعت،‌ معدن‌ و‌ تجارت مورد پایش و ارزیابی قرار داده و همواره بدنبال ارتقاء و بهبود آن می باشد .

 

نقد و بررسی ها

  • 9
  • 10
  • 9
  • 9
  • 9
  • 9.2

    Score
X